Austria Schulnetzwerk

Monthly Archives: December 2020

Mirësevjen, 2021!

LajmComments Off on Mirësevjen, 2021!

Shkolla Austriake ju uron gjithë të mirat për Vitin e Ri. Lumturia, suksesi dhe, para së gjithash, shëndeti qofshin shoqëruesit tuaj.

© 2018 Österreichische Schule Shkodra “Peter Mahringer”