Austria Schulnetzwerk

Punonjës

Drejtoria

Mag. Thomas Douschan

Drejtor

Lënda:
Gjuhë gjermane

    Sidita Bazhdari, MPa

    Nendrejtoresha

    Lënda:
    Gjuhë gjermane

      Erjola Duraku

      Përkthyesja e Shkollës, Asistente e Bordit Ekzekutiv

      Lënda:
      Gjuhë gjermane

        Marilda Shala, MPa

        Asistente e drejtorisë

        Lënda:
        Gjuhë gjermane

           


          Mësues/e shqiptarë/e

          Biba Brunilda

          MËSUESE

          Lënda:
          Gjuhe Shqipe dhe Letersi

            Gjysepina Celi, MSc

            Mësuese

            Lënda:
            Kimi

              Dr. Nertila Dilaveri

              Mësuese

              Lënda:
              Gjeografi dhe Histori

                Herion Faslija

                Mësues

                Lënda:
                Fiskulturë (djem)

                  Brilanda Fishta Sulejmani

                  Mësuese

                  Lënda:
                  Gjuhë germane

                    Ana Gjelaj

                    MËSUESE

                    Lënda:
                    Fiskulturë (vajza)

                      Benisa Gjetaj

                      MËSUESE

                      Lënda:
                      Gjuhë angleze

                        Sidita Kecaj

                        MËSUESE

                        Lënda:
                        Matematikë

                          Mikela Lekaj

                          MËSUESE

                          Lënda:
                          Gjuhë gjermane

                            Irma Memçaj

                            MËSUESE

                            Lënda:
                            Gjuhë shqipe dhe Letërsi

                              Rezarta Meti

                              MËSUESE

                              Lënda:
                              Gjuhe Shqipe dhe Letersi

                                Denisa Nelaj

                                MËSUESE

                                Lënda:
                                Gjuhë angleze

                                  Loreta Prela

                                  MËSUESE

                                  Lënda:
                                  Matematikë

                                    Migena Rukaj

                                    MËSUESE

                                    Lënda:
                                    Anglisht

                                      Lindita Sala

                                      MËSUESE

                                      Lënda:
                                      Matematikë

                                        Bernadina Shahini

                                        MËSUESE

                                        Lënda:
                                        Gjuhë shqipe dhe Letërsi

                                          Fiorela Tahiri

                                          MËSUESE

                                          Lënda:
                                          Gjeografi dhe Histori

                                            Sidita Zaganjori, MSc

                                            Mësuese

                                            Lënda:
                                            Biologji, Kimi

                                              Nefail Zhejani

                                              MËSUES

                                              Lënda:
                                              Fiskulturë (djem)

                                                 


                                                Mësues/e austriakë/e

                                                Welat Abdall, MSc

                                                Mësues

                                                Lënda:
                                                Informatikë

                                                  Bekim Alibali, MA

                                                  MËSUES

                                                  Lënda:
                                                  Informatikë

                                                    Ing. Leopold Dürmoser, BA

                                                    MËSUES

                                                    Lënda:
                                                    Informatikë

                                                      MMag. Dr. Andrea Egger-Riedmüller

                                                      Mësuese

                                                      Lënda:
                                                      Gjuhë angleze

                                                        Mag. Christine Gigleitner

                                                        Mësuese

                                                        Lënda:
                                                        Gjuhë angleze

                                                          Mag. Carmen Hartl, BA Bakk.

                                                          Mag. Carmen Hartl, BA Bakk.

                                                          Lënda:
                                                          Gjuhë germane

                                                            Mag. Karl Heurix

                                                            MËSUES

                                                            Lënda:
                                                            Gjuhë gjermane

                                                              Dipl.-Ing. Wadah Karzoon

                                                              MËSUES

                                                              Lënda:
                                                              Informatikë

                                                                Frenk Kasmi, MSc

                                                                MËSUES

                                                                Lënda:
                                                                Informatikë

                                                                  Mag. Nikolaus Kogler, BSc

                                                                  Mësues

                                                                  Lënda:
                                                                  Gjuhë germane, Informatikë

                                                                    Mag. Isabella Knapp-Möderl

                                                                    Mësuese

                                                                    Lënda:
                                                                    Gjuhë germane

                                                                      Ing. MMag. Andreas Kucher

                                                                      MËSUES

                                                                      Lënda:
                                                                      Informatikë

                                                                        Mag. Martina Malcher

                                                                        Mësuese

                                                                        Lënda:
                                                                        Informatikë dhe Matematikë

                                                                          Mag. Martin Möderl

                                                                          Mësues

                                                                          Lënda:
                                                                          Matematikë

                                                                            Faik Nushi, MSc

                                                                            MËSUES

                                                                            Lënda:
                                                                            Informatikë

                                                                              Mag. Florian Offner

                                                                              MËSUES

                                                                              Lënda:
                                                                              Informatikë

                                                                                Mag. Dolores Pillichshammer

                                                                                MËSUESE

                                                                                Lënda:
                                                                                Gjuhë gjermane

                                                                                  Dipl.-Ing. Daniel Poinstingl

                                                                                  Mësues

                                                                                  Lënda:
                                                                                  Informatikë

                                                                                    Mag. Gernot Scheffknecht

                                                                                    MËSUES

                                                                                    Lënda:
                                                                                    Ekonomi

                                                                                      Dipl.-Ing. Axel Schachenhofer

                                                                                      Mësues

                                                                                      Lënda:
                                                                                      Informatikë

                                                                                        Mag. Susanna Schort

                                                                                        MËSUESE

                                                                                        Lënda:
                                                                                        Matematikë, Fizikë

                                                                                          Mag. Rotraud Schrempf-Morawetz

                                                                                          MËSUESE

                                                                                          Lënda:
                                                                                          Gjuhë gjermane

                                                                                            Dipl.-Päd. MMag Karin Staufer

                                                                                            Mësuese

                                                                                            Lënda:
                                                                                            Gjuhë germane

                                                                                               


                                                                                              Punonjës të shkollës

                                                                                              Pjetër Drrasati

                                                                                              Rojë

                                                                                                Esmerina Hoxha

                                                                                                Financa

                                                                                                  Nikolin Murrizaj

                                                                                                  Mirëmbajtës

                                                                                                    Drande Gjoka

                                                                                                    Sanitare

                                                                                                      Françeskina Noga

                                                                                                      Sanitare

                                                                                                        Deda Prendi

                                                                                                        Mirëmbajtës

                                                                                                          Roza Zaguni

                                                                                                          Sanitare

                                                                                                             


                                                                                                            © 2018 Österreichische Schule Shkodra “Peter Mahringer”