Austria Schulnetzwerk

Punonjës

Drejtoria

Mag. Thomas Douschan

Drejtor

Lënda:
Gjuhë gjermane

    Sidita Bazhdari, MPa

    Nendrejtoresha

    Lënda:
    Gjuhë gjermane

      Erjola Duraku

      Përkthyesja e Shkollës, Asistente e Bordit Ekzekutiv

      Lënda:
      Gjuhë gjermane

        Marilda Shala, MPa

        Asistente e drejtorisë

        Lënda:
        Gjuhë gjermane

           


          Mësues/e shqiptarë/e

          Biba Brunilda

          MËSUESE

          Lënda:
          Gjuhe Shqipe dhe Letersi

            Gjysepina Celi, MSc

            Mësuese

            Lënda:
            Kimi

              Dr. Nertila Dilaveri

              Mësuese

              Lënda:
              Gjeografi dhe Histori

                Orjola Fiku

                MËSUESE

                Lënda:
                Matematikë

                  Benisa Gjetaj

                  MËSUESE

                  Lënda:
                  Gjuhë angleze

                    Ana Gjelaj

                    MËSUESE

                    Lënda:
                    Fiskulturë (vajza)

                      Brilanda Fishta Sulejmani

                      Mësuese

                      Lënda:
                      Gjuhë germane

                        Irma Memçaj

                        MËSUESE

                        Lënda:
                        Gjuhë shqipe dhe Letërsi

                          Mikela Lekaj

                          MËSUESE

                          Lënda:
                          Gjuhë gjermane

                            Rezarta Meti

                            MËSUESE

                            Lënda:
                            Gjuhe Shqipe dhe Letersi

                              Denisa Nelaj

                              MËSUESE

                              Lënda:
                              Gjuhë angleze

                                Loreta Prela

                                MËSUESE

                                Lënda:
                                Matematikë

                                  Lindita Sala

                                  MËSUESE

                                  Lënda:
                                  Matematikë

                                    Bernadina Shahini

                                    MËSUESE

                                    Lënda:
                                    Gjuhë shqipe dhe Letërsi

                                      Fiorela Tahiri

                                      MËSUESE

                                      Lënda:
                                      Gjeografi dhe Histori

                                        Nefail Zhejani

                                        MËSUES

                                        Lënda:
                                        Fiskulturë (djem)

                                           


                                          Mësues/e austriakë/e

                                          Welat Abdall, MSc

                                          Mësues

                                          Lënda:
                                          Informatikë

                                            Dr. Thomas Aigner

                                            MËSUES

                                            Lënda:
                                            Gjuhë gjermane

                                              Bekim Alibali, MA

                                              MËSUES

                                              Lënda:
                                              Informatikë

                                                Ing. Leopold Dürmoser, BA

                                                MËSUES

                                                Lënda:
                                                Informatikë

                                                  Mag. Christine Gigleitner

                                                  Mësuese

                                                  Lënda:
                                                  Gjuhë angleze

                                                    Mag. Karl Heurix

                                                    MËSUES

                                                    Lënda:
                                                    Gjuhë gjermane

                                                      Mag. Nikolaus Kogler

                                                      Mësues

                                                      Lënda:
                                                      Gjuhë germane, Informatikë

                                                        Mag. Barbara Lichtner

                                                        Mësuese

                                                        Lënda:
                                                        Gjuhë angleze

                                                          Mag. Eva Kailbauer

                                                          MËSUESE

                                                          Lënda:
                                                          Matematikë

                                                            Dipl.-Ing. Wadah Karzoon

                                                            MËSUES

                                                            Lënda:
                                                            Informatikë

                                                              Frenk Kasmi, MSc

                                                              MËSUES

                                                              Lënda:
                                                              Informatikë

                                                                MMag. Andreas Kucher

                                                                MËSUES

                                                                Lënda:
                                                                Informatikë

                                                                  Faik Nushi, MSc

                                                                  MËSUES

                                                                  Lënda:
                                                                  Informatikë

                                                                    Mag. Florian Offner

                                                                    MËSUES

                                                                    Lënda:
                                                                    Informatikë

                                                                      Mag. Paul Opitz, BSc.

                                                                      MËSUES

                                                                      Lënda:
                                                                      Informatikë

                                                                        MMag. Markus Offner

                                                                        MËSUES

                                                                        Lënda:
                                                                        Gjuhë gjermane

                                                                          Mag. Dolores Pillichshammer

                                                                          MËSUESE

                                                                          Lënda:
                                                                          Gjuhë gjermane

                                                                            Mag. Heinrich Schmidhuber

                                                                            MËSUES

                                                                            Lënda:
                                                                            Fizikë, Informatikë

                                                                              Mag. Gernot Scheffknecht

                                                                              MËSUES

                                                                              Lënda:
                                                                              Ekonomi

                                                                                Christoph Schratt, MSc

                                                                                MËSUES

                                                                                Lënda:
                                                                                Informatikë

                                                                                  Mag. Rotraud Schrempf-Morawetz

                                                                                  MËSUESE

                                                                                  Lënda:
                                                                                  Gjuhë gjermane

                                                                                    Dipl.-Ing (FH) Dominik Stocklasser MSc.

                                                                                    MËSUES

                                                                                    Lënda:
                                                                                    Informatikë

                                                                                       


                                                                                      Punonjës të shkollës

                                                                                      Pjetër Drrasati

                                                                                      Rojë

                                                                                        Blerina Halili, MPa

                                                                                        Financa

                                                                                          Ehad Kraja

                                                                                          IT, Administratori i rrjetit

                                                                                            Nikolin Murrizaj

                                                                                            Mirëmbajtës

                                                                                              Drande Gjoka

                                                                                              Sanitare

                                                                                                Françeskina Noga

                                                                                                Sanitare

                                                                                                  Deda Prendi

                                                                                                  Mirëmbajtës

                                                                                                    Roza Zaguni

                                                                                                    Sanitare

                                                                                                       


                                                                                                      © 2018 Österreichische Schule Shkodra “Peter Mahringer”