Austria Schulnetzwerk

Kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit viziton Shkollën Austriake

LajmComments Off on Kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit viziton Shkollën Austriake

 

Elseid Hysaj, lojtar në S.C.C. Napoli, shfrytëzoi qëndrimin në qytetin e tij të lindjes, Shkodër, për të vizituar edhe Shkollën Austriake.

Nxënëset dhe nxënësit, si dhe mësueset dhe mësuesit ishin absolutisht shumë të emocionuar nga surpriza e këndshme.

Drejtori Thomas Douschan tha: „Është nder i madh për ne dhe na tregon, çfarë suksesi arrihet përmes talentit, përkushtimit dhe punës.“

Comments are closed.

© 2018 Österreichische Schule Shkodra “Peter Mahringer”