Austria Schulnetzwerk

Ditë zie në Shkollën Austriake

LajmComments Off on Ditë zie në Shkollën Austriake

Shkolla Austriake në Shqipëri (Shkodër) dënon sulmin e djeshëm terrorist në Vjenë.

Njëkohësisht përkujtojmë viktimat dhe u urojmë shërim të shpejtë të plagosurve.

Comments are closed.

© 2018 Österreichische Schule Shkodra “Peter Mahringer”