Austria Schulnetzwerk

Daily Archives: 03/11/2020

Ditë zie në Shkollën Austriake

LajmComments Off on Ditë zie në Shkollën Austriake

Shkolla Austriake në Shqipëri (Shkodër) dënon sulmin e djeshëm terrorist në Vjenë. Njëkohësisht përkujtojmë viktimat dhe u urojmë shërim të shpejtë të plagosurve.

© 2018 Österreichische Schule Shkodra “Peter Mahringer”