Austria Schulnetzwerk

Daily Archives: 10/05/2017

Dita e luleve në Shkodër

LajmComments Off on Dita e luleve në Shkodër

Ngjyrave dhe aktiviteteve të festës së luleve më 6 maj, e cila është bërë traditë tashmë në qytetin tonë, iu bashkua edhe shkolla “Peter...   Read More

© 2018 Österreichische Schule Shkodra “Peter Mahringer”