Austria Schulnetzwerk

Daily Archives: 15/10/2016

Vizitë e rëndësishme në shkollë

LajmComments Off on Vizitë e rëndësishme në shkollë

Më 13.10.2016 shkencëtari i njohur dhe fituesi i Çmimit Nobel, Dan Schechtman vizitoi së bashku me profesor Dr. Veljko Milutinovic shkollën austriake “Peter Mahringer“....   Read More

© 2018 Österreichische Schule Shkodra “Peter Mahringer”