Punonjës

Drejtoria

Mag. Josef Fasching

Drejtor

Lënda:
Informatikë

    Sidita Bazhdari, MPa

    Nendrejtoresha

    Lënda:
    Gjermanisht

       


      Mësues/e shqiptar/e

      Biba Brunilda

      MËSUESE

      Lënda:
      Gjuhe Shqipe dhe Letersi

        Gjysepina Celi, MSc

        Mësuese

        Lënda:
        Kimi

          Erjola Duraku

          Asistente e drejtores

          Lënda:
          Gjuhë germane

            Brilanda Fishta Sulejmani

            Perkthyesja e shkolles

            Lënda:
            Gjermanisht

              Ana Gjelaj

              MËSUESE

              Lënda:
              Fiskulturë

                Gjerga Lindita

                MËSUESE

                Lënda:
                Biologji dhe kimi

                  Irma Memçaj

                  MËSUESE

                  Lënda:
                  Gjuhë shqipe dhe Letërsi

                    Mikela Lekaj

                    MËSUESE

                    Lënda:
                    Gjermanisht

                      Denisa Nelaj

                      MËSUESE

                      Lënda:
                      Gjuhe angleze

                        Loreta Prela

                        MËSUESE

                        Lënda:
                        Matematikë

                          Bernadina Shahini

                          MËSUESE

                          Lënda:
                          Gjuhë shqipe dhe Letërsi

                            Lindita Sala

                            MËSUESE

                            Lënda:
                            Matematikë

                              Marilda Shala, MPa

                              Asistente e drejtores

                              Lënda:
                              Gjermanisht

                                Fiorela Tahiri

                                MËSUESE

                                Lënda:
                                Gjeografi dhe Histori

                                  Nefail Zhejani

                                  MËSUES

                                  Lënda:
                                  Fiskulture(Djemte)

                                     


                                    Mësues/e austriake/ë

                                    Dr. Thomas Aigner

                                    MËSUES

                                    Lënda:
                                    Gjuhe germane

                                      Bekim Alibali, MA

                                      MËSUES

                                      Lënda:
                                      Informatikë

                                        Mag. phil. Margit Brückner

                                        MËSUESE

                                        Lënda:
                                        Gjuhe angleze

                                          Mag. Karl Heurix

                                          MËSUES

                                          Lënda:
                                          Gjuhe germane

                                            Mag. Maria Hönigsberger

                                            MËSUESE

                                            Lënda:
                                            Gjuhe gjermane

                                              Mag. Eva Kailbauer

                                              MËSUESE

                                              Lënda:
                                              Matematikë

                                                MMag. Andreas Kucher

                                                MËSUES

                                                Lënda:
                                                Informatikë

                                                  Ing. Özkan Öntürk, BSc

                                                  MËSUES

                                                  Lënda:
                                                  Informatikë

                                                    Mag. Nelsi Pelinku

                                                    MËSUESE

                                                    Lënda:
                                                    Gjuhe angleze

                                                      Mag. Emirjola Plaku, BSc

                                                      MËSUESE

                                                      Lënda:
                                                      Informatikë

                                                        Hajro Plaku

                                                        MËSUES

                                                        Lënda:
                                                        Informatikë

                                                          Mag. Gernot Scheffknecht

                                                          MËSUES

                                                          Lënda:
                                                          Ekonomi

                                                            Mag. Rotraud Schrempf-Morawetz

                                                            MËSUESE

                                                            Lënda:
                                                            Gjermanisht

                                                              Christoph Schratt, MSc

                                                              MËSUES

                                                              Lënda:
                                                              Informatikë

                                                                Ing. Iyad Shalaldeh, MSc

                                                                MËSUES

                                                                Lënda:
                                                                Informatikë

                                                                  Dipl.-Ing (FH) Dominik Stocklasser MSc.

                                                                  MËSUES

                                                                  Lënda:
                                                                  Informatikë

                                                                    Mag. Gerlinde Tagini

                                                                    Drejtore nga 09/2008 deri 01/2017

                                                                    Lënda:
                                                                    Ekonomi Ndërmarje

                                                                      MMag. Markus Offner

                                                                      MËSUES

                                                                      Lënda:
                                                                      Gjermanisht

                                                                         


                                                                        Punonjës të shkollës

                                                                        Pjetër Drrasati

                                                                        Rojë

                                                                          Blerina Halili, MPa

                                                                          Financa

                                                                            Ehad Kraja

                                                                            IT, Administratori i rrjetit

                                                                              Nikolin Murrizaj

                                                                              Kujdestari i shkollës

                                                                                Françeskina Noga

                                                                                Sanitaret

                                                                                  Drande Gjoka

                                                                                  Sanitaret

                                                                                    Roza Zaguni

                                                                                    Sanitaret

                                                                                       


                                                                                      © 2018 Österreichische Schule Shkodra “Peter Mahringer”